logo

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

Videoprezentácia školy

Vianočná akadémia 2018

MŠ akadémia

VIRTUÁLNA PREHLIADKA


Domov Aktuality 2016-2017 ZŠ s MŠ R. Dilonga súčasťou Digitálnej (ne)transformácie škôl
ZŠ s MŠ R. Dilonga súčasťou Digitálnej (ne)transformácie škôl
Napísal Napísal: Riaditeľstvo ZŠ s MŠ R. Dilonga   

V Košiciach sa v dňoch 26. a 27. apríla konala celoslovenská konferencia na tému Digitálna (ne)transformácia škôl. Zúčastnili sa jej aj naši pedagógovia Mgr. Peter Pallo, Mgr. Martina Gáliková a Mgr. Ľubomír Rehák, ktorí realizujú aktivity v rámci programu Innovative education expert.

Na konferencii odprezentovali svoju prácu s deťmi na tému „Vzdelávame digitálne“. Ukážkami z praxe poukázali na realizáciu moderného vzdelávania na našej škole. Je verejne známe, že naša škola sa môže pýšiť titulom Škola tretieho tisícročia a sme priekopníkmi v modernom trende vzdelávania. Preto srdečne ďakujeme našim pedagógom, že šíria dobré meno školy v rámci celého Slovenska a majú odvahu a chuť podeliť sa so svojimi skúsenosťami z praxe aj takto verejne a inšpirovať ďalších učiteľov.

 

 

 

 

Nové odborné učebne

Modernizácia škôlky

Rekonštrukcia telocvične


Kto je online ?

Máme online 97 hostí 

Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.