logo

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

Videoprezentácia školy

Vianočná akadémia 2018

MŠ akadémia

VIRTUÁLNA PREHLIADKA


Domov Aktuality 2016-2017 NOC V MATERSKEJ ŠKOLE
NOC V MATERSKEJ ŠKOLE
Napísal Mgr. Jaroslava Kuková   

23. júna 2017 sa v CMŠ konala každoročná akcia NOC V MŠ. Začali sme sv. omšou, ktorú celebroval otec Ľuboš a asistovali mu rodičia detí z materskej školy. Po svätej omši nasledovala ,,opekačka“, kde si deti s rodičmi opiekli prinesené dobroty v podobe klobás, slaniny a špekáčikov.

Po výdatnom jedle sa deti zmenili na malých indiánov, ktorí medzi sebou súťažili v rýchlosti, postrehu a šikovnosti. Nasledovali posledné objatia a bozky od rodičov a sedem odvážlivcov z 1. triedy sa vybralo prežiť noc v materskej škole, kde na nich čakali postieľky a rozprávočka na dobrú noc. Ráno boli malí odvážlivci odmenení za ich odvahu a statočnosť.

Veríme, že o rok bude viac odvážnych detí, ktoré sa pokúsia prekonať svoj strach  a strávia noc v MŠ.

 

Nové odborné učebne

Modernizácia škôlky

Rekonštrukcia telocvične


Kto je online ?

Máme online 98 hostí 

Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.