Vianočná akadémia 2018

Domov Aktuality 2016-2017 Súhrn aktivít Triedy na dotyk – 3.A
Súhrn aktivít Triedy na dotyk – 3.A
Napísal Triedny učiteľ Mgr. Peter Pallo

Je čas bilancovať. Máme za sebou úspešný tretí ročník 2016/2017 v 3.A triede pod vedením pána učiteľa Peťa. Za rok sme toho zažili veľmi veľa.

Ak sa chcete oboznámiť s našimi aktivitami počas školského roka, nahliadnite do  fotogalérie z 3. ročníka, alebo navštívte web stránku triedy.

Už tradične sme zakončili školský rok na dvojdňovom pobyte v Oraviciach. Zažili sme veľa zábavy a nechýbal rozlúčkový guľáš s našimi rodičmi, táborový deň naopak s Vianocami, Silvestrom a oblievačkou.

Tešíme sa na spoločný štvrtý rok. Pekné prázdniny a hurá na oddych načerpať síl do posledného 4. ročníka pre nás v tomto zložení. Ďakujem rodičom za ústretovú spoluprácu počas celého školského roka.