logo

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

Videoprezentácia školy

Vianočná akadémia 2018

MŠ akadémia

VIRTUÁLNA PREHLIADKA


Domov Aktuality 2016-2017 Slávnostné vyhodnotenie školského roka 2016/ 2017 a rozlúčka s deviatakmi
Slávnostné vyhodnotenie školského roka 2016/ 2017 a rozlúčka s deviatakmi
Napísal PhDr. Mgr. Eva Ragalová   

Už v stredu 28. júna si žiaci prebrali z rúk riaditeľky školy Magdalény Zmarzlákovej OCENENIA za reprezentáciu školy na rôznych vedomostných i športových súťažiach mestského, celoslovenského i medzinárodného charakteru.

Za zbery, do ktorých sa žiaci zapájali počas celého roka - či už papiera, použitého oleja alebo vrchnáčikov na pomoc chorému kamarátovi.  Z rúk zástupcov rodičov, pani Aleny Zemančíkovej zasa žiaci prebrali knihy ako odmeny za výborné vyučovacie výsledky, zodpovednú dochádzku počas celého roka, pomoc spolužiakom, pomoc  a službu spevu i miništrovania pri školských svätých omšiach.

V tento deň sa s nami rozlúčili aj naši deviataci, ktorí zo základnej školy dostanú posledné vysvedčenie. Spomienkové tablo s ich tvárami nám bude navždy pripomínať samostatnú kapitolu, neodvratne zapísanú v knihe 25 ročnej existencie školy.

Zavrieme za nimi školskú bránu detstva a prajeme im pri otváraní tých nových brán do ďalšieho života, aby každá, do ktorej vstúpia, bola tá pravá. Milí naši deviataci, ak by ste si náhodou vybrali nesprávnu a nevládali sa nadýchnuť, obzrite sa späť. Rozpleťte zopár ošúchaných spomienok zo školských lavíc, spomeňte si na múdre rady svojich učiteľov a nechajte sa nimi viesť. Narodili ste sa ako originál, ako jedinečné Božie dielo, tak aj žite... A mimochodom, vždy tu budeme pre vás, keď zablúdite.

Ďakovnou svätou omšou na sviatok sv. Petra a Pavla sme poďakovali za všetky dobrodenia, dary i úsilia v školskom roku.

 

 

 

Nové odborné učebne

Modernizácia škôlky

Rekonštrukcia telocvične


Kto je online ?

Máme online 53 hostí 

Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.