logo

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

Videoprezentácia školy

Vianočná akadémia 2018

MŠ akadémia

VIRTUÁLNA PREHLIADKA


Domov Aktuality 2016-2017 Školské výlety 2017
Školské výlety 2017
Napísal PhDr. Mgr. Eva Ragalová   

Po celoročnej snahe získavania vedomostí v škole sa aj tento školský rok žiaci zo všetkých tried rozbehli na školské výlety do rôznych kútov na Slovensku i do susedného Poľska.

 

V zábavnom parku Energylandia (Poľsko) boli žiaci zo 7.B, 8.B a 9.A (aj p. učiteľky J), kde sa všetci tešili z predstavení v koloseu, pyramíde či kupole a kde mohli zažiť v 5D zobrazení rôzne príbehy, napr. prelet históriou lietania, krátky rodinný film či energy-shov s kúzelníkom. Žiaci si vyskúšali aj adrenalínové jazdy na rôznych horských dráhach a iných atrakciách v Liptovskom Mikuláši, v ZOO KONTAKTe i Tatralandii.  Ako turisti pochodili Vysoké Tatry, jaskyňu v Zuberci, Oravský hrad, tlieskali v bábkovom divadle v Žiline, chatovali v Oraviciach, jazdili na koňoch v blízkom okolí Námestova a navštívili Kinderland, kde si užili kopec zábavy. Domov vždy prišli šťastní a plní nových skúseností a zážitkov. Väčšinou nám prialo aj slniečko, mali sme šťastie na milých a ústretových ľudí, za čo všetkým pekne ďakujeme. S modlitbou na perách a radosťou v srdci sa všetci rozišli s peknými spomienkami na prázdniny.

Tatralandia

ZOO kontakt

Cykloturistika

 

Nové odborné učebne

Modernizácia škôlky

Rekonštrukcia telocvične


Kto je online ?

Máme online 88 hostí 

Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.