logo

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

Videoprezentácia školy

Vianočná akadémia 2018

MŠ akadémia

VIRTUÁLNA PREHLIADKA


Domov Aktuality 2017-2018 Ocenenie ministerky školstva
Ocenenie ministerky školstva
Napísal PhDr. Mgr. Eva Ragalová   

Z rúk ministerky školstva, vedy, výskumu a športu SR Martiny Lubyovej si dnes 10.4.2018 v Dolnom Kubíne prevzal OCENENIE náš učiteľ, Mgr. Peter Pallo z oblasti školstva za  svoje kvality a pokrokové zmýšľanie v oblasti informatiky, ktoré prenáša aj do praxe.

 

Je známym inovátorom v oblasti zavádzania informačno-komunikačných technológii do pedagogickej praxe. Patrí medzi prvých učiteľov, ktorý priniesol do vyučovania systém vzdelávania Notebook pre každého žiaka. Aj vďaka tomu sme dnes zaradení medzi školy tretieho tisícročia. Jeho povolanie je poslaním. Učiteľstvu venuje nie len vyhradený čas počas pracovnej doby. Venuje sa žiakom nad rámec vyučovania vo svojom voľnom čase bez nároku na finančné ohodnotenie. Popri svojich povinnostiach od nástupu do školy zaviedol viacero mimoškolských krúžkov, ktoré fungujú dodnes a pre žiakov priniesli nejeden medzinárodný úspech. Na základe aktivít sa odvíjal aj vznik dvoch dnes už medzinárodných súťaží, ktoré koordinuje už viac ako 10 rokov.

Ministerka školstva vo svojom príhovore vyzdvihla význam a poslanie učiteľského povolania. "Slovensko je krajinou, ktorej úspech závisí od ľudského kapitálu, a preto potrebujeme dobrých učiteľov, odborníkov, akými ste vy," povedala Lubyová. Pripomenula aj pripravované zmeny v školstve a nevyhnutnú spoluúčasť učiteľov pri zavádzaní týchto zmien do praxe. "Práca pedagóga si zaslúži to najvyššie uznanie. Dnešný slávnostný deň by mal byť len pomyselnou špičkou ľadovca úcty a obdivu, ktoré patria vám a ostatným pedagógom," dodala Lubyová.

Zo srdca a úprimne blahoželáme.

 

Nové odborné učebne

Modernizácia škôlky

Rekonštrukcia telocvične


Kto je online ?

Máme online 98 hostí 

Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.