logo

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

Videoprezentácia školy

Vianočná akadémia 2018

MŠ akadémia

VIRTUÁLNA PREHLIADKA


Domov Aktuality 2017-2018 Deň narcisov 2018
Deň narcisov 2018
Napísal Mgr. Daniela Krasuľová   

13. apríla 2018 Liga proti rakovine už po 22. krát organizovala celoslovenskú zbierku na pomoc ľuďom s onkologickými ochoreniami. Naša škola každoročne spolupracuje s organizáciou LPR a je spoluorganizátorom tejto dobrovoľníckej akcie. Ďakujeme žiakom z 9A a 9B, ktorí ochotne a nezištne pomohli pri realizácii zbierky. Veríme, že vyzbieraný finančný obnos aspoň čiastočne pomôže onkologickým pacientom v ťažkej životnej situácii.

 

 

Nové odborné učebne

Modernizácia škôlky

Rekonštrukcia telocvične


Kto je online ?

Máme online 158 hostí 

Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.