logo

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

Videoprezentácia školy

Vianočná akadémia 2018

MŠ akadémia

VIRTUÁLNA PREHLIADKA


Domov Aktuality 2017-2018 Spieva celá rodina
Spieva celá rodina
Napísal Smitková Anna zástupca pre MŠ   

V nedeľu  15. 04. 2018  sa v kultúrnom dome vo  Vitanovej zišli rodiny  z okresu Tvrdošín, ktoré majú vzťah k hudbe a ľudovým tradíciám.  V tejto súťaži hodnotila porota hlavne dieťa, ktoré navštevuje materskú školu.

 

Súťaže  z našej  cirkevnej škôlky sa zúčastnili rodiny: Páneková a Poklonová.  Deti, ktoré sme do súťaže prihlásili  spolu s rodičmi  získali okrem darčekov aj  cenu  strieborného  a bronzového   pásma. Obidvom rodinám srdečne blahoželáme a ďakujeme organizátorom za krásne podujatie, ktoré bolo pripravené na vysokej úrovni aj s pohostením pre všetkých účinkujúcich.

 

Nové odborné učebne

Modernizácia škôlky

Rekonštrukcia telocvične


Kto je online ?

Máme online 112 hostí 

Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.