logo

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

Videoprezentácia školy

Vianočná akadémia 2018

MŠ akadémia

VIRTUÁLNA PREHLIADKA


Domov Aktuality 2017-2018 Vzácna návšteva
Vzácna návšteva
Napísal Smitková Anna zástupca pre MŠ   

Vo štvrtok: 19.04. prišla k nám  vzácna návšteva. Zahraniční dobrovoľníci Lujza  a Robert  navštívili našu materskú školu. Zoznámili nás  s vlajkami  štátov Európskej únie, ktoré si deti spolu s dobrovoľníkmi  pekne vymaľovali.   Spoločne sa zahrali pexeso a cez pieseň sa naučili pozdraviť   v rôznych jazykoch.  Vďaka týmto dobrovoľníkom z  OZ  V.I.A.C  v Trstenej  sa už v MŠ  učíme spoznávať  aj iné národnosti.

 

Nové odborné učebne

Modernizácia škôlky

Rekonštrukcia telocvične


Kto je online ?

Máme online 113 hostí 

Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.