logo

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

Videoprezentácia školy

Vianočná akadémia 2018

MŠ akadémia

VIRTUÁLNA PREHLIADKA


Domov Aktuality 2017-2018 Veselé zúbky
Veselé zúbky
Napísal Smitková Anna zástupca pre MŠ   

Už v materskej škole si deti umývajú zúbky, aby sa im nekazili. No nielen umývanie, ale aj zdravá výživa je potrebná pre zdravé zúbky. Preto sme si pozvali odborníka, ktorý deťom vysvetlil, čo je potrebné  jesť a ako si  majú správne umývať zuby.

Deti pozorne počúvali, každý si vyskúšal ako správne držať kefku pri umývaní  a prečo si máme umývať zuby hlavne večer pred spaním.  Za odmenu dostali maľovanku, kde si deti vymaľujú zúbky i zubné kefky. Ďakujeme  za nádherné a poučné dopoludnie zubnému hygienikovi, ktorý si našiel čas pre naše deti.

 

 

Nové odborné učebne

Modernizácia škôlky

Rekonštrukcia telocvične


Kto je online ?

Máme online 92 hostí 

Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.