logo

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

Videoprezentácia školy

Vianočná akadémia 2018

MŠ akadémia

VIRTUÁLNA PREHLIADKA


Domov Aktuality 2017-2018 ZAHRAJME SA AKO KEDYSI- trieda 1. A
ZAHRAJME SA AKO KEDYSI- trieda 1. A
Napísal Mgr. Jaroslav Pallo   

Dňa 22. 6. 2018 naši prváci navštívili skanzen v Zuberci, kde ich čakal program ZAHRAJME SA AKO KEDYSI. Aj keď sa veľmi ochladili, neodradilo ich počasie a zo Zuberca šli ako turisti pešo. V lese si pochutnali na čučoriedkach a lesných jahodách.

V skanzene sa dozvedeli viac tom, ako kedysi bývali na dedine, ako sa vyrábalo plátno a súkno, ako sa tkalo. Videli prácu rezbára, medovnikára, hrnčiara, drotára, tkáčky, macrame. Skúsili si výrobu sviečok, vyrobili si kvietok z drôtu, ozdobili perník, vyrezávanie do dreva. Pozreli si dreveničky, v ktorých hľadali predmety na kvíz. Za absolvovanie každého stanovišťa získavali pečiatky, za ktoré potom dostali sladkú odmenu a knihu o skanzene.

Cestu do Zuberca im spríjemnil Roháčsky turistický vláčik.

 

Nové odborné učebne

Modernizácia škôlky

Rekonštrukcia telocvične


Kto je online ?

Máme online 75 hostí 

Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.