Vianočná akadémia 2018

Domov Aktuality 2017-2018 Podpora Nadácie Volkswagen Slovakia
Podpora Nadácie Volkswagen Slovakia
Napísal Smitková Anna zástupca pre MŠ

V Rámci projektu ,,Pomáhame ďalej Na severnom Slovensku,“ sme boli dňa 26.7. 2018  pozvaní do Martina na prezentáciu a vyhodnotenie 10 projektov.

Nadácia Volkswagen Slovakia na základe internetového hlasovania ocenila víťaza autom na jeden rok a naša ZŠ s MŠ  R. Dilonga v Trstenej  bola jednou z organizácií, ktorá bola zapojená do  projektu i do hlasovania. Auto sme síce nevyhrali, ale sme sa  potešili finančnej výhre v hodnote 2000 €, ktorú venoval mediálny partner projektu Stredoslovenská televízia Banská Bystrica.

Nadácia Volkswagen Slovakia, ktorá  už 10 rokov podporuje rôzne projekty a podporila aj náš projekt z dopravnej výchovy „Na ulici na ceste, správame sa bezpečne“ si zaslúži spolu so Stredoslovenskou televíziou od nás veľké poďakovanie.