Vianočná akadémia 2018

Domov Aj nám môžete poukázať 2%
Aj nám môžete poukázať 2%
Napísal PhDr. Mgr. Eva Ragalová, riaditeľka

Aj nám môžete poukázať 2% z Vašej dane.

Všetkým darcom ďakujeme!

Prosíme použite iba nové tlačivá platné od 07.12.2018, ktoré si môžete stiahnuť TU.

Blíži sa podávanie daňového priznania, a preto by sme Vám radi pripomenuli, že aj tento rok majú zamestnanci, fyzické a právnické osoby možnosť pomôcť darovaním 2% z Vašich daní.  Nie sú to peniaze, ktoré by ste museli na daniach zaplatiť navyše, je to len vaše rozhodnutie, ako majú byť tieto peniaze použité. V minulom roku sme za tieto prostriedky vymaľovali a estetickejšie obnovili chodbu na prízemí, žiakom 4 tried zriadili nové šatne a pripravili úložný priestor na dresy a drobný telovýchovný materiál.

Finančné prostriedky získané tento rok budú použité na rekonštrukciu strednej chodby, vymaľovanie a dovybavenie šatníkov pre všetkých žiakov v budove pri Oravici.

Ak sa rozhodnete darovať nám 2%,  prosím  použite  nové tlačivá platné od 07.12.2018, ktoré si môžete stiahnuť aj na našej stránke, u ekonómky školy Ing. Martinky Gloviakovej 043/ 5392 598. Ak by ste mali záujem o predvyplnené tlačivo, môžete oň požiadať u triedneho učiteľa Vášho dieťaťa.

Za všetky finančné dary vám vopred ďakujeme!