Vianočná akadémia 2018

Domov Návleky pre MŠ
Návleky pre MŠ
Napísal PaedDr. Martina Dlholucká

Na technickej výchove okrem iného aj tvoríme, kreslíme, rysujeme, striháme – zhotovujeme výrobky. Teraz sme so žiakmi 7.A triedy šili návleky, ktoré sú potrebné pre zachovanie hygieny pre našich škôlkarov, resp. ich rodičov.

Siedmaci s pomocou p. učiteľky Dlholuckej vystrihli a ušili návleky. Potom ich vyžehlili a navliekli gumu. Nakoniec si ich aj vyskúšali. Žiaci tak okúsili chuť manuálnej práce a pri pohľade na hotové výrobky – návleky spoznali pocit z dobre vykonanej práce.

Tešíme sa, že žiaci našej školy sa učia a chcú pomáhať malým škôlkarom – svojim budúcim spolužiakom. Veríme, že aj takto žiaci získavajú pozitívny vzťah k práci a učia sa pomáhať tým, ktorí to potrebujú.