Vianočná akadémia 2018

Domov Zelený objektív
Zelený objektív
Napísal Ing. Katarína Bielončíková

Dňa 9.apríla sme sa zúčastnili výstavy a vyhlásenia výsledkov fotografickej súťaže Zelený objektív na tému Les vo Zvolene. Tento rok sa konal už 18. ročník tejto celoslovenskej súťaže.

V súťažnej kategórii – žiaci základných škôl sa prihlásilo 142 žiakov a 396 fotografií a v súťažnej kategórii – žiaci stredných škôl sa prihlásilo 117 študentov a 394 fotografií. Spolu 259 prihlasovateľov a 790 fotografií. Konkurencia bola obrovská a napriek tomu, že sme neobsadili prvé miesta, zo 790 fotografií boli vystavené naše 3 fotografie. Vystavených bolo niečo cez 20 fotografií, takže môžeme povedať, že sme sa v obidvoch kategóriách dostali do prvej dvadsiatky. Našu školu reprezentovali: Emma Pallová (8.A), Natália Peldová (8.A), Petra Jankolová (9.B), Maroš Letaši (9.A) a Ján Skovajsa (9.B). Emka, Maroš a Janko mali svoje fotografie vystavené. Mladým fotografom gratulujem a ďakujem za reprezentáciu našej školy.