Vianočná akadémia 2018

Domov Výlet v Dolnom Kubíne s predškolákmi
Výlet v Dolnom Kubíne s predškolákmi
Napísal Smitková Anna zástupca pre MŠ.

Dňa 29.5. 2019 sme pre našich predškolákov pripravili výlet do Dolného Kubína. Najviac radosti mali z cestovania vláčikom ORAVKA, ktorý ich odviezol  z Trstenej až do  Dolného Kubína.

Tam sme vystúpili a išli  sme  navštíviť  predškolákov do cirkevnej materskej školy. Po úvodnom vystúpení s básničkami a piesňami , ktoré  deti  spievali a recitovali,  prišli na rad spoločné hry. Deti sa spolu hrali, súťažili,  skladali si lego a vytvárali prvé priateľstvá. Keď prišiel čas rozlúčky, pozvali sme aj my predškolákov z Dolného Kubína do našej MŠ. Sľúbili, že  aj oni  prídu k nám. Tak sa už teraz tešíme na našich nových kamarátov, ktorí chcú zažiť cestu vlakom, ako sme  ju zažili my, niektorí po prvýkrát.