Vianočná akadémia 2018

Domov Predškoláci na návšteve u pani primátorky
Predškoláci na návšteve u pani primátorky
Napísal Smitková Anna zástupca pre MŠ

Predškoláci z našej MŠ boli pozvaní ku pani primátorke. Už od rána sa na návštevu veľmi tešili.  Kreslili  pre  ňu  obľúbené obrázky, vyrábali srdiečko, kvietky a po raňajkách už kráčali  do  zasadačky   ku pani  primátorke.

Všetci ju poznali, veď  im bola  čítať v škôlke  rozprávky. Pani primátorka ich privítala,  porozprávala im o svojej práci a popriala im múdrosť  a šikovnosť  do prvej triedy, ktorá ich  od septembra čaká. Poďakovala aj pani učiteľkám za ich prácu pri  výchove  a vzdelávaní detí. Predškoláci   si odniesli aj   darček   a sladkosť, ktorý im pripomenie milé stretnutie s pani primátorkou. Ďakujeme za pozvanie pani primátorka Magduška!