Vianočná akadémia 2018

Domov Domov Vyhodnotenie školského roka 2018-2019
Vyhodnotenie školského roka 2018-2019
Napísal Mgr. Eva Kuníková

27. júna sme sa všetci stretli v sále kultúrneho domu v Trstenej, aby sme odmenili všetkých žiakov, ktorí sa v tomto školskom roku zapojili do zberu surovín, reprezentovali nás na okresných a celoslovenských súťažiach, usilovne čítali alebo boli nápomocní pri školských svätých omšiach, či už spevom alebo inou službou.

Odmenených bolo veľa a nás teší, že sa stále nájde veľa žiakov, ktorí sú naozaj aktívni a uvedomelí. Na tejto záverečnej akadémii mali svoj priestor aj naši prvoprijímajúci tretiaci, ktorí si pod vedením pána kaplána Štefana pripravili krásne piesne. Zároveň sme sa s pánom kaplánom aj rozlúčili a poďakovali mu za všetok čas, energiu a lásku, ktorú venoval nám všetkým. Poďakovať sa prišli aj naši deviataci. Ich vďaka patrila všetkým učiteľom a pracovníkom školy ale obzvlášť ich triednym učiteľom. Nechýbali ani rozlúčkové videá, ktoré nás chvíľami pobavili a chvíľami dojali. Želáme im všetkým veľa Božieho požehnania do ďalšieho života a nám všetkým želáme pekné prázdniny, plné radosti a oddychu v kruhu našich blízkych.