Vianočná akadémia 2018

Domov Domov Európsky deň jazykov
Európsky deň jazykov
Napísal Ing. Katarína Bielončíková

26.9. sme si opäť pripomenuli Európsky deň jazykov. Na hodinách cudzích jazykov  sme si spoločne porozprávali o tom, aké dôležité je v súčasnej dobe ovládanie cudzích jazykov z rôznych dôvodov: štúdium, cestovanie, práca, práca na počítači, získavanie informácii prostredníctvom internetu, atď.

Žiaci  na hodinách angličtiny, nemčiny a ruštiny hrali hry v cudzích jazykoch, vyhľadávali pozdravy a slovo ďakujem v rôznych jazykoch, kreslili  obrázky na základe inštrukcií v cudzích jazykoch a naopak vymýšľali inštrukcie, podľa ktorých sa mal kresliť obrázok. Počas hier a aktivít prežili žiaci pekné chvíle a tešili sa zo spoločných ale aj osobných úspechov.