logo

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

Videoprezentácia školy

Vianočná akadémia 2018

MŠ akadémia

VIRTUÁLNA PREHLIADKA


Domov Domov Exkurzia do EDM
Exkurzia do EDM
Napísal Mgr. Olga Zaťkuliaková   

28 .november 2019 bol pre našu triedu, 4.A, výnimočný. Boli sme na exkurzii vo firme EDM v Podbieli. Na hodinách prírodovedy preberáme učivo o jednoduchých strojoch a tak sme si mohli overiť, kde všade sa využívajú. Naučili sme sa aj veľa nového a tiež, ako prebieha chod výrobnej firmy. Keď učivo spojíme s praxou, ľahšie ho pochopíme a zapamätáme si ho na oveľa dlhšiu dobu. Ktovie, možno si budúci zamestnanci EDM boli pozrieť svoje pracovisko.

 

Nové odborné učebne

Modernizácia škôlky

Rekonštrukcia telocvične


Kto je online ?

Máme online 219 hostí 

Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.