Vianočná akadémia 2019

Domov Domov Predvianočné posedenie s pani primátorkou
Predvianočné posedenie s pani primátorkou
Napísal Smitková Anna zástupca pre MŠ

V sobotu 14.12. 2019  učiteľky  katolíckej materskej  školy v spolupráci s komunitným centrom SINAJ zorganizovali  predvianočné posedenie pre rodiny s deťmi.  Pripravili darčeky, ktoré si deti pri spoločnom posedení mohli  zobrať od vianočného  stromčeka.

Na úvod stretnutia privítala pani učiteľka Smitková pani primátorku i mamičky s deťmi a poďakovala za  čas,  ktorý si navzájom  venujeme. Pani primátorka  povzbudila všetkých prítomných, aby sa  stretávali, pomáhali si navzájom a navštevovali komunitné centrum, ktoré pracuje v našom meste  pre  ich rodiny.  Nájdu tam pomoc i radu kedykoľvek.   Na posedení nechýbali dobroty, kávička i vianočná kapustnica, ktorá všetkým chutila.  Pri odchode  sme si  navzájom popriali požehnané vianočné sviatky, pokoj a lásku  v rodinách a každá mamička dostala ešte tašku prekvapenia.  Bolo to  prvé spoločné stretnutie, no veríme že  nie posledné. Aj do budúcna plánujeme stretnutia, ktoré obohatia všetkých zúčastnených.