Vianočná akadémia 2019

Domov Domov Vianočná AKADÉMIA 2019
Vianočná AKADÉMIA 2019
Napísal Riaditeľstvo ZŠ s MŠ R. Dilonga

V nedeľu 22.12. vyvrcholilo pre verejnosť hudobno-dramatické pásmo o narodení Ježiša Krista "Svetlo prišlo na tento svet". Pásmo pripravili naši žiaci a učitelia v réžii Mgr. Martinky Galikovej a Mgr. Petra Palla, so vzácnymi hosťami- Zborom Alfa, sólistom Jankom Pallom.

Rodine Lepišovej ďakujeme za ušitie, požičanie a prípravu kostýmov a Lucii Parcovej za požičanie  kostýmov. Veľké poďakovanie a uznanie patrí hudobno-produkčnému štúdiu Media 4YOU, svetelné efekty pripravil v spolupráci s #Media4You Mgr. Ľubomír Rehák.

Poďakovanie patrí aj sólistke Ivetke Rehákovej, „najmladšej Alfáčke“ Kristínke Strakovej,  Andrejovi Hucíkovi (podklady), tanečníkom TS MIXER, SZUŠ Vladimírovi Pánikovi a všetkým ostatným účinkujúcim našim učiteľom, žiakom a aj bývalým žiakom, ktorí prišli pomôcť. Len vďaka vám všetkým sme mohli odovzdať posolstvo Vianoc aj okolitým školám z Liesku, Čimhovej, Brezovice a širokej verejnosti. Ďakujeme všetkým, ktorí prijali pozvanie a podporili školu.... Len vďaka vzájomnej spolupráci vieme tvoriť veľké veci.