Vianočná akadémia 2019

OZNAM - Zmena ROZVRHU HODÍN
Napísal PhDr. Mgr. Eva Ragalová

Vážení rodičia!

Od 8. januára 2020 sa bude v škole vyučovať podľa nového rozvrhu hodín. Niektoré triedy dostanú aj iného vyučujúceho. Dôvodom je odchod učiteľky PaedDr. Márie Ďurčovej na materskú dovolenku, ktorá vyučovala slovenský jazyk a náboženstvo.

Verte nám, že všetky hodiny budú aj naďalej odučené odborne a vysoko profesionálne. Slovenský jazyk preberá Mgr. Ľuboslav Smatana (5.A a 8.B)  a náboženstvo pán kaplán Mgr. Martin Tešla (5.A sk., 7.A sk.),brat františkán Bartimej (8.B, 9.A sk.) a Mgr. Silvia Zajaczkowska (6.A).

Ďakujem, že akékoľvek otázky prídete konzultovať s novými vyučujúcimi. Verím, že do konca roka je dostatok času na vzájomné diskusie, aby sme boli partneri, ktorí pre vzdelanie a výchovu detí dokážu realizovať moderné vyučovanie a vytvárať podnetné kresťanské prostredie.