Vianočná akadémia 2019

Domov Domov Predškoláci na návšteve u štvrtákov
Predškoláci na návšteve u štvrtákov
Napísal Hajduková Anna učiteľka v predškolskej triede

Dňa 22.1.2020 sme boli pozrieť našich kamarátov školákov v Základnej škole R. Dilonga. Štvrtáci nás spolu s pani učiteľkami privítali, mali pre nás pripravené rôzne súťaže, stanovištia s rôznymi úlohami a prekážkami, ktoré museli naši predškoláci absolvovať, ako aj občerstvenie,

či krásne poučné divadielko o Zajkovi a korytnačke. Našim budúcim prváčikom sa v škole veľmi páčilo. Žiaci im ukázali triedy, lavice, kde sedia, tabuľu, učebnice, z ktorých sa učia.        Navštívili sme aj  školskú kaplnku, v ktorej sme sa pomodlili k patrónovi našej triedy sv. Martinovi, aby tak, ako sme kamaráti a spolužiaci v MŠ,  sme sa v rovnakom počte stretli aj v školský laviciach.