Vianočná akadémia 2019

Domov Domov Hravé objavovanie v 2.A
Hravé objavovanie v 2.A
Napísal Mgr. M. Čaklošová

Po úspešnom dní plnom pokusov v 1.A mali tentokrát možnosť  zahrať sa žiaci 2.A triedy.  Z aktivít každodenného života strúhali mydlo, šľahali a fúkali penu.

Z piesku stavali kostry, zmrzliny, ... Užívali si príjemný kontakt so soľou. Masírovali si všetky akupresúrne body na chodidlách. Zo senzomotorického materiálu stavali stavby, a tak opäť podporili rozvoj svojho intelektu. Vstúpili do svojej fantázie a stvárnili prírodu. Okrem toho že zametali, navliekali, hojdali sa, tak si aj zasúťažili a precvičili celé telo a myseľ.   Nakoniec sme sa pozreli na náš svet zblízka a objavili zvieratá žijúce na planéte. Pre všetkých to bolo príjemné dopoludnie.