logo

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

Videoprezentácia školy

Vianočná akadémia 2019

MŠ akadémia

VIRTUÁLNA PREHLIADKA


Domov Domov Karneval v MŠ
Karneval v MŠ
Napísal Bc. Bullová Viera   

Dňa 13.2.2020 sme  v našej MŠ usporiadali „Detský karneval“. Pripravili sme karnevalovú výzdobu, nakreslili  šašov, vyzdobili chodby a triedy krepovými pásikmi, farebnými škraboškami a nafúknutými balónmi.

Pre deti sme pripravili rôzne súťaže ako chôdza cez prekážky, hádzanie loptičiek na métu. Priebeh karnevalovej pohody doprevádzala detská hudba z CD prehrávača. Spolu s detičkami sme imitovali jednoduché tanečné kroky a rytmus tanca sme spojili  so spevom. Každé dieťa si odnieslo za svoju karnevalovú masku diplom, perníkovú medailu s karnevalovým obrázkom a balíček s ovocím a maľovankou. Deťom sme ponúkli aj malé občerstvenie. Celú atmosféru sme zdokumentovali fotografovaním.

Na tento deň sa vždy tešia nielen deti, ale aj pani učiteľky, atmosféra na karnevale deti rozveselí a vyčarí im úsmev na ich detských tváričkách. 

Nové odborné učebne

Modernizácia škôlky

Rekonštrukcia telocvične


Kto je online ?

Máme online 23 hostí 

Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.