logo

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

Videoprezentácia školy

Vianočná akadémia 2019

MŠ akadémia

VIRTUÁLNA PREHLIADKA


Domov Domov Ples našich žiakov
Ples našich žiakov
Napísal Mgr. Martina Gáliková (triedna 9. A)   

V našej škole už tradične máme fašiangové obdobie spojené s plesom či karnevalom. Aj tento rok boli poverení pripraviť ples najstarší žiaci v škole – žiaci z 9. A. Úlohy sa zhostili zodpovedne. Po úvodnom príhovore samotných žiakov, pani riaditeľky a slávnostnom prestrihnutí pásky sa ples mohol začať.

Krásny otvárací valčík, ktorý si deviataci nacvičili, prítomným vyrazil dych. Bola radosť na nich pozrieť. Hlavná myšlienka programu bola – „TOTO SME MY!“ Žiaci v ňom ukázali, akí sú, humorne spracovali niektoré typy žiakov, chlapci a dievčatá si zasúťažili v tanečnom súboji a zlatým klincom programu bola náročná tanečná choreografia celej triedy. Program končil peknou myšlienkou: „Toto sme my a máme šťastie, že sme v škole, kde nás berú takých, akí sme a majú nás radi!“ Ako triedna som bola na nich veľmi hrdá.

Tento rok bola aj mimoriadna tombola. Cien bolo pre každého dosť, a tak každý žiak odišiel s pocitom, že vyhral. Každoročne sa na plese udeľuje titul „kráľ a kráľovná plesu“ a z mladších žiakov je volený „princ a princezná plesu“. Úradujúcim „kráľom plesu“ sa stal Matúš Kostelanský z 8.A a „kráľovnou plesu“ sa stala Martina Marková zo 7. A. „Princom plesu“ sa stal Dávid Kabáč zo 7.A a „princeznou plesu“ je Kristínka Furdeková zo 6. A.

Pevne verím, že táto spoločenská udalosť, ktorá sa každoročne koná v našej škole, učí žiakov, ako sa správať v spoločnosti, ako sa na takúto udalosť obliecť, ako sa správať na parkete, či pri stole, ako spolu komunikovať a vedieť sa tešiť zo spoločne stráveného času.

 

Nové odborné učebne

Modernizácia škôlky

Rekonštrukcia telocvične


Kto je online ?

Máme online 23 hostí 

Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.