Vianočná akadémia 2019

Domov Domov Školský karneval
Školský karneval
Napísal Mgr. Oľga Zaťkuliaková

Fašiangy sú symbolom veselosti, zábavy a hlavne obdobím karnevalov. Aj v našej škole sa stal karneval tradíciou. V tomto roku sa konal  vo štvrtok 13. februára 2020. Žiaci si vždy pripravia masky, ktorými nás prekvapia.

A tento rok sa veru fantázii opäť hranice nekládli. Žiaci sa vo svojich maskách predviedli v kultúrnom stredisku. Všetky masky dostali balíček s prekvapením. Tie najkrajšie a vlastnoručne vyrobené boli odmenené ešte navyše. Veselá nálada nás sprevádzala počas celého dopoludnia. Všade, kde ste sa obzreli, tak ste mohli vidieť úsmev a žiarivé očká našich zamaskovaných žiakov. O hudbu a dobrú náladu sa postaral DJ Šiky.

Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli k usporiadaniu tohtoročného  karnevalu. Ďakujeme samotným maskám a tvorivým mamičkám a oteckom, ktorí pomáhali masky vytvoriť. Želáme si, aby sme sa na karnevale o rok stretli znova a už teraz sa veľmi tešíme.