Vianočná akadémia 2019

Napísal PhDr. Mgr. Eva Ragalová

Aj tento rok máte možnosť finančne podporiť našu školu prostredníctvom 2% z vašich daní. Nie sú to peniaze, ktoré by ste museli na daniach zaplatiť navyše, je to len vaše rozhodnutie, ako majú byť tieto peniaze použité. Finančné prostriedky získané takýmto spôsobom budú použité na rekonštrukciu toaliet, kaplnky a spoločných priestorov v budove pri Oravici.

Návrhy na túto rekonštrukciu si môžete prísť kedykoľvek pozrieť na riaditeľstvo našej školy. Prosíme použite iba nové tlačivá platné od 01.01.2018, ktoré si môžete stiahnuť aj tu. Ak by ste mali záujem o predvyplnené tlačivo, môžete oň požiadať u triedneho učiteľa vášho dieťaťa, prípadne ekonómky školy.

Za všetky finančné dary vám vopred ďakujeme!