Vianočná akadémia 2019

Domov Domov OZNAM- Školy ostanú zatvorené až do odvolania
OZNAM- Školy ostanú zatvorené až do odvolania
Napísal Eva Ragalová, RŠ

Vážení rodičia,

oznamujem Vám, že minister školstva, vedy, výskumu a športu SR Branislav Gröhling po rokovaní vlády a ROZHODNUTÍ  Úradu verejného zdravotníctva SR v súvislosti s opatreniami, ktoré sa týkajú zabráneniu šírenia nového koronavírusu uviedol, že školy ostanú zatvorené až do odvolania.

Pre školský rok 2019/2020 sa ruší aj Testovanie-9, teda monitor, ktorý mali písať žiaci deviateho ročníka a žiaci štvrtého ročníka osemročných gymnázií dňa 1. apríla.

Učivo sa bude preberať so žiakmi cez domáce vyučovanie podľa inštrukcií učiteľov.
Prihlášky na stredné školy
je možné podať do 15. mája a k prihláške sa nebude vyžadovať potvrdenie od lekára. Všetky prihlášky rieši INDIVIDUÁLNE výchovná poradkyňa Mgr. Daniela Krasuľová ( Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. ).

Posúvajú sa aj termíny zápisov do základných škôl. Prosíme a odporúčame využiť elektronickú prihlášku. najneskôr do 30. apríla.

Nachystané divadlo „Snehulienka a sedem trpaslíkov“ pre deti v podaní hercov z Divadla Clipperton z Banskej Bystrice, darčeky aktivity nachystané na deň zápisu 4. apríla sa presúvajú na iný vhodný termín.

Podávanie žiadostí do materských škôl bude prebiehať od 30. apríla do 31. mája 2020. Bude pripravená elektronická prihláška, alebo individuálne cez Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Pre našich žiakov so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami  bude k dispozícií na spoluprácu a pomoc špeciálna pedagogička Mgr. Marcela Čaklošová ( Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. )

Verím, že vzniknutú vážnu situácia zvládneme. Ďakujem za vašu spoluprácu, ústretovosť a trpezlivosť. Tak nám Pán Boh pomáhaj!

Opatrenie ministerstva školstva.