Vianočná akadémia 2019

Domov Domov OZNAM 2%
OZNAM 2%
Napísal Eva Ragalová, riaditeľka cirkevnej školy

Milí rodičia a priatelia školy !

Systém poukázania podielu zaplatenej dane vo výške 2%, resp. 3% zostáva stále možný!!

Aj tento rok ešte stále máte možnosť finančne podporiť našu školu prostredníctvom 2% z Vašich daní. Nie sú to peniaze, ktoré by ste museli na daniach zaplatiť navyše, je to len vaše rozhodnutie, ako majú byť tieto peniaze použité. Finančné prostriedky získané takýmto spôsobom budú použité na rekonštrukciu toaliet, kaplnky a spoločných priestorov v budove pri Oravici.

Tlačiva si môžete zobrať v kostole / pri časopisoch alebo stiahnuť zo stránky školy www.zsdilong.sk Za všetky finančné dary vám vopred ďakujeme!