Vianočná akadémia 2019

Domov Domov BUDÚCNOSŤ CESTOVANIA- výhra 3. A trieda
BUDÚCNOSŤ CESTOVANIA- výhra 3. A trieda
Napísal Mgr. Jaroslav Pallo

Žiaci 3.A vyhrali celodenný výlet na Slovensku pre celú triedu. Na otázku: “Aká je budúcnosť cestovania?” odpovedali kreatívnou a zaujímavou kolážou žiaci.

Spoločnosť Alchemy Travel, s.r.o. priniesla kreatívnu súťaž pre deti vo veku od 6 do 12 rokov. Využili talent detí, lebo vedia, že práve deti majú tie najlepšie a najodvážnejšie nápady, nechýba im kreativita.

Vieme, že cestovanie práve zažíva veľký šok. Hranice sú zatvorené a aj keď sa otvoria, niečo sa zmení. Budeme zodpovednejší? Ako budeme cestovať? Čo by sme ako dospelí mali urobiť inak, lepšie? A odpoveď na tieto otázky zvládli naši tretiaci SUPER.

Srdečne gratulujeme.

Link , kde si môžete pozrieť ich koláž.