Vianočná akadémia 2019

Oznam – Letná škola
Napísal Eva Ragalová, RŠ

Vážení rodičia!

Pred nástupom do školy – v auguste, v termíne od  24.8. - 28.8. 2020 Vám ponúkame

Letnú školu od pondelka do piatka od 8:00  do 13:00 pre žiakov prvého stupňa, t.j. 1. - 4. ročník (aj budúci piataci).

Deti si nič neplatia, iba si zabezpečia vlastnú stravu a pitný režim.

Vďaka niekoľkoročným skúsenostiam, prácou s deťmi a realizáciou rôznych letných aktivít sme sa rozhodli spolupracovať s Občianskym združením INÝ PRÍSTUP - DETI V ROVNOVÁHE. Títo pracovníci sa spolu s učiteľmi ZŠ budú priamo podieľať na vedení rôznych hravých a podnetných aktivít.

Záujem zasielajte na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. alebo cez návratku triednemu učiteľovi.

Ďakujeme, že využijete Letnú škola, kde chceme u detí vzbudiť vnútornú motiváciu učiť sa a prejavovať záujem o svoj vlastný rozvoj. Jeden deň plánujeme do okolia výlet do prírody, ktorým  chceme upevniť spoluprácu a toleranciu v kolektíve. Okrem iného tam máme pripravené aktivity v prírode týkajúce sa poznávania okolitých porastov, zvierat a hmyzu a tiež rôzne zmyslovo-pohybové hry.

NÁVRATKA