Úspešný 28. Ples rodičov, zamestnancov a priateľov školy ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga v Trstenej

V sobotu, 20. januára 2024 sa vo Veľkej sále Kultúrneho domu v Trstenej konal 28.ročník Plesu spoločenstva rodičov, učiteľov, zamestnancov a priateľov školy.

Vyslovujem úprimné poďakovanie všetkým, ktorí prispeli k jeho realizácií.

Všetkým sponzorom za príspevky do tomboly. Všetkým plesajúcim za to, že prijali pozvanie na náš ples a podporili našu školu aj kúpou tombolových lístkov.

Učiteľom, zamestnancom, rodičom, žiakom, bývalým žiakom i mnohým priateľom školy, ktorí s Božou pomocou a v sile spolupráce a dôvery vytvorili nádherné Spoločenstvo:

Program –učitelia a žiaci ZŠ s MŠ R. Dilonga, réžia Peter Pallo;

Kulisy - Skanzen Zuberec, Oravská Lesná, maštaľ u pána Gareka, Liesek

Ľudová hudba – bývalí žiaci a priatelia – Laco Gábor, Pavol Gábor, Matúš Baruta, Matúš Poláčik;

Kamera sála- bývalí žiaci Samuel Stroka a Samuel Štrbavý;

Večera, švédske stoly- naše kuchárky ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga;

Na kvetinovú výzdobu prispelo Kvetinárstvo AŠKA;

DJ – Stívi Munka;

Sladkosti pre účinkujúce deti – Farnosť Trstená;

Ovocie na švédskych stoloch - Ján Pavčo;

Koláčiky tartaletky – učiteľky a žiačky ZŠ s MŠ R. Dilonga a Cukráreň Gerek Námestovo;

Pomoc rodičov pri odvozoch stravy do sály - p. Kapčák, rod. Hoblíková;

Bar, miešané nápoje – Daniel Dlholucký;

Pagáčiky – Erika Čierna;

Čísla na stoly – Mgr. Peter Žatko a Mgr. Martinka Gáliková

Domček – Mgr. Martin Ragala a Mgr. Jaroslav Pallo

Foto búdka- Ivan Drgáň;

...a mnohí ďalší

Program v podaní učiteľov sa niesol v duchu slovenskej verzie ruskej rozprávky Mrázik a je práve v dnešnej ťažkej dobe vyslovením myšlienky za mier pre všetky deti na celom svete.

Užili sme si týždeň natáčania v skanzene Zuberec, Oravskej Lesnej, v maštali u pána Gareka v Liesku. Poďakovanie od režiséra Mgr. Petra Pallu ukazuje silu nášho kolektívu: „Ďakujem kolegom za ich ochotu aj odvahu postaviť sa pred kameru, tancovať v sále pred rodičmi. Kto vedel, pomohol, keď aj nie priamo v programe, tak prípravou kostýmov, kulís, výzdobou sály, prípravou koláčikov... .“ Tešíme sa na video a fotografie.

Ďakujeme.

Zoznam sponzorov a cien na 28.ročníku Plesu