Vianočné trhy 2022 očami ôsmakov

Dňa 19.12.2022 sa v našej škole uskutočnili vianočné trhy, kde sme si mohli vyskúšať ako obchod funguje. Predávali sme spolu s deviatakmi, čo bola naša veľká konkurencia. Ponúkali sme mydlá a šumivé bomby do kúpeľa rôznych farieb a vôni.

Pri výrobe to nebolo jednoduché, pretože všetky veci nevychádzali podľa našich plánov ako napríklad, že nám bomby nedržali pokope alebo mydlá sa nám roztápali, ale nakoniec sa podarilo a na trhoch sme boli celkom úspešné. Užili sme si to a tešíme sa na ďalší rok.

Skupina Misonire

Pracovalo sa nám veľmi dobre, nemali sme žiadny problém. Niekedy sme museli výrobky zlacniť, lebo sa málo predávali. Pomáhali sme si navzájom!

Skupina 2

Z trhov si odnášam komunikáciu s ľuďmi , predaj , dohadovanie s kupujúcim a dobrý zážitok. Dobre sme si zarobili a sme celkom aj spokojné. Viacej sme predali, keď chodili rodičia, náš produkt viacej zaujal starších ľudí. Do budúceho roka si odnášame - viac komunikovať so záujemcom, pripraviť kvalitnejšie výrobky, viac výrobkov, viac druhov výrobkov.

Skupina Kraňkate

Našu skupinu Peaky Blinders tvorili štyria členovia. Spolu sme sa dohodli, čo budeme robiť, a tak sme aj začali. Urobili sme pekné veci, ktoré sa nám podarilo aj skoro všetky predať. Páčila sa nám vianočná atmosféra v škole. Pri predaji sme si všetci skúsili predávať výrobky a vydávať peniaze. Veľmi sa tešíme na Vianočné trhy 2023.

Skupina Peaky Blinders

Dobre sa nám spolupracovalo. Pomáhali sme si a bolo dobre. Snažili sme sa, aby naše výrobky boli krásne a kvalitné. Každému produktu sme venovali veľa práce a času. Atmosféra na trhoch bola veselá a milá. Väčšinu výrobkov kupovali deti.

Skupina SMNS

V pondelok dňa 19.12.2022 sa konali v našej škole vianočné trhy. Predávali sme Drevené svietniky, voňavé ozdoby, perníkovej svietniky a oblátky. S výrobou nebol žiadny problém a ani s predajom.

Skupina Thunders winter

Pracovalo sa nám veľmi dobre. Bola to práca v skupinke, museli sme si vymyslieť, aké výrobky budeme vyrábať a predávať. Myslím si, že sme si vyskúšali skúsenosti výrobcov a predávajúcich. Najprv sme si museli kúpiť materiál na výrobu, nájsť si čas na vyrábanie, a miesto na výrobu výrobkov, predbežne si dopĺňať informácie do prac. listov a nakoniec to všetko predávať.

Skupina Tvorivé ruky