Srdečne ďakujeme za úspešný 27.ročník plesu rodičov,  učiteľov a priateľov školy

Výzdoba, program a príprava – učitelia, zamestnanci, žiaci a priatelia školy ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga, réžia a strih Mgr. Peter Pallo.

DJ – Stívi Munka

Svetlá – Media4You

Pagáčiky – Erika Čierna

Zemiakové lupienky na stoloch -  PD Trsteník,

Ovocie – Ján Pavčo

Večera, švédske stoly- kuchárky ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga

Bar, miešané nápoje – Daniel Dlholucký

Ľudová hudba – bývalí žiaci – Igor Gábor, Matúš Poláčik, Matúš Baruta

Na kvetinovú výzdobu prispelo Kvetinárstvo AŠKA

Úprimne ďakujeme za TOMBOLU -za darovanie aj kúpu. Prispeli ste na novú podlahu do  cvičebne pre deti MŠ a žiakov ZŠ.

LKT Trstená- Peter Šinál,  FTL Logistics- Štefan Starek,  UNITEAM, s.r.o.- Ján Tuka,  Webology- Pán Stroka, Spoločenstvo rodičov zo Zábiedova, Rodina Pučaťová, Zemné a výkopové práce- Denis Hlina, Zlatníctvo, p. Marcela Hrobárová, Pálenica Ján Balún,  MBG Cyklo- Dušan a Denisa Sahuľovci,  , ZARMAX s.r.o., Textil TONKA- Liesek- Lukáš Štober, AP Trans Liesek- rod. Maniaková, Michaela Laurincová, Papiernictvo FraJa , Urbár Trstená,  DJ Sport- Ján Dryka,  D. H. Komplet s.r.o, veľkosklad drogérie a hygieny,  Jantár bowling club- Martin Krasuľa,  Stavebniny GARBIAR,  Balko Delikatesy- Braňo Balko,  Rod. Žembéryová, Rodina Rašková,  Cukráreň Václavík,   VÚB Trstená, Rodina Pakosová,  ABC Fitnes,  Mesto Trstená,  Šimotherm s.r.o. Zábiedovo – Marek Šimek,  BIG ŠIKY- Martin Šikyňa,  QUALITED s.r.o. Galanta – distribúcia a predaj potravín,  Mraziarne CHRIEN ZVOLEN, NORDFOOD s.r.o.Ružomberok,  Spoločnosť ORKLA- výrobca balených potravín, Rodina Dideková , Kaderníctvo „Andrea vlasy“ Liesek, Spoločnosť Berliant , Šiky Pub- rodina Šikyňová,  MUDr. Jozef Gočál, Lekáreň pri nemocnici, Rodina Kováčiková -Nižná, MUDr. Raška,  Manželia Poláčikovci, Športový klub -Marianna Cvoligová, QUO VADIS- Eva Uhliariková,  Mäsiareň- p. Šprláková, Erika Čierna, Inmedia Zvolen -distribúcia potravín, Kvety u Kety- Katarína Nogová,  Arriva Liorbus, a.s.,   Autodoprava Peter Dilong,  Ateliér Kvety- Slávka Stroková, rod. Jagelčáková,  PD Trsteník,  Rodina Bušková,  TATRA, p.Miloš Vajduliak a Bohuš  Ďurčák,  Svet nápojov- Jozef Korman,  ElektroHall Trstená,  Spoločnosť ORIK,  Keramika p. Ľubo Hoľma,  Pyrokomplex s.r.o. Námestovo, Chaty Krušetnica- rodina Zaťková, Salón Mirka- Miroslava Vaseková,   Sempra- Andrej Loffay,  Štefan Ponický,  Ján Pavčo,  Farnosť Trstená, Rodina Stasová a mnohým neznámym darcom.