Cezpoľný beh 2023

Cezpoľný beh je každoročne prvou medziškolskou športovou súťažou a na dnešnom preteku sme mali svoje želiezka v ohni aj my. Medzi favoritov sme síce nepatrili, no od senzácie a medailovej pozície v chlapčenskej kategórii (1600m) nás delili iba tri body.

Spomedzi desiatich tímov sme tak v družstvách obsadili veľmi pekné štvrté miesto. Nestratili sa ani naše dievčatá, ktoré bežali 1200 metrov a celú trať absolvovali vo veľmi slušnom tempe. Aj keď nemáme žiadnu medailu, tešíme sa, že sme si zašportovali a urobili tak niečo pre svoje zdravie! Za reprezentáciu ďakujeme chlapcom z 8.B Marekovi a Michalovi Pňačekovcom a Serafínovi Stasovi. Dievčatá reprezentovali žiačky z 9.A Aneta Jašušáková, Laura Regulyová a Sára Lepáčková.