Noc v škole R. Dilonga bola nezabudnuteľným zážitkom plným smiechu, učenia a priateľstva!

Všetky naše deti a učitelia sa rozhodli prežiť spoločné chvíle v našej kreatívnej škole a vytvorili sme pre vás skvelý video zostrih tejto úžasnej akcie!

Starší žiaci sa chopili inšpirácie a pripravili pre mladších kamarátov nezabudnuteľný program plný vedomostných kvízov, zábavných hier, scénok, svetelných tancov a dokonca aj ochutnávok kontinentálnych jedál! Všetko to bolo v réžii našich talentovaných starších žiakov, ktorí sa postarali o to, aby sme sa všetci skvele zabavili. Prváci sa stali skutočnými prvákmi po Prváckej pasovačke.

A čo by to bola za noc bez poriadnej diskotéky? Náš pán učiteľ DJ Ľubko nás zaviedol do sveta disko hudby a zábavy s nekonečnou energiou! A aby sme nezabudli na silu Ducha, súčasťou programu boli krásne sväté omše pre mladších žiakov i starších žiakov. Obidve dodali tejto noci špeciálnu hodnotu. Náš pán kaplán Vladko nás sprevádzal až do samého rána.

Naša školička Noc so svojimi žiakmi prežila :) a veríme, že utužila vzťahy a naplnila všetkých nezabudnuteľnými zážitkami. Sme s duchom posilneným vďaka nášmu jedinečnému spoločenstvu.

Pozrite si video zostrih a nechajte sa uniesť atmosférou nezabudnuteľného dobrodružstva! #NocVŠkole #SpoločneZábava #VzťahyNaPrvomMieste #základnáškolarudolfadilonga

Ako hovorí sv. Don Bosco...“ Skáčte, smejte sa, kričte, len nehrešte...“