logo zs ziaci     logo ms male
 skd  jedalen
 kontakt  experimentalne overovanie

Oceňovanie žiakov z rúk Otca Biskupa Františka za školský rok 2023/2024

30.augusta 2024 boli v Poprade ocenení naši žiaci z rúk Otca biskupa Františka.

Peter Jagelčák - 7.ročník: za 3. miesto v tíme Biblickej olympiády v Dekanátnom kole; za 3. miesto v tíme na Micro: Bit- celoslovenská súťaž v programovaní a 3D modelovaní. A už niekoľko rokov zodpovedne plní úlohy pri školských pravidelných ranných omšiach. Plní aj úlohu miništranta a aj kostolníka, slúži takto nezištne aj vo farnosti - sv. omše aj v týždni, pohreby, svadby;

Adam Kostolný-7.ročník - za reprezentáciu školy v mnohých vedomostných okresných a vyšších súťažiach.

Adrián Močarník, Kristína Šurinová -5.ročník : umiestnenie na AMFO- na celoštátnej postupovej súťaži amatérskej fotografickej tvorby. Je najstaršou a najprestížnejšou súťažou a zároveň vrcholným podujatím tohto druhu na Slovensku.

Alex Raglia, Beáta Šinálová - 7.ročník: už niekoľko rokov zodpovedne plnia úlohy pri školských ranných omšiach. Alexovi aj za veľké herecké a ľudské nasadenie v Pašiových hrách pre verejnosť.

Jozef Kabáč, Mauricio Furdek - 8.ročník za 3. miesto v tíme na Micro: Bit- celoslovenská súťaž v programovaní a 3D modelovaní;

Ocenená bola aj trieda 3.A, 18 žiakov + triedny uč. Mgr. Jaroslav Pallo, ktorý sa so žiakmi zapája do mnohých výtvarných súťaží aj s celoslovenskou úrovňou, majú mnoho výhier.

Blahoželáme .

Verím, že o rok sa pridajú aj ďalší žiaci.