triedna kniha  m365
 logo ms male  skd
 jedalen

Deň otcov

Tretia nedeľa v mesiaci jún je už tradične patrí všetkým mužom, z ktorých sa stali oteckovia – je Deň otcov. A každý otec vie, že ho poteší akýkoľvek darček od svojho syna či dcéry. 

phoca thumb m 001

Aj naši šiestaci potešili svojich oteckov netradičným darčekom, ktorý vlastnoručne zhotovili na hodinách techniky,  výtvarnej a regionálnej výchovy. Žiaci si na pripravenú drevenú doštičku nakreslili vzor, potom šikovne pribíjali klinčeky a nakoniec darček dotvorili vypletaním farbenými niťami či vlnou. Výsledkom ich práce boli nádherné obrázky: srdiečko, iniciály (písmená), motýlik, jeleň a i.

Tešili sa teda nielen oteckovia, ale aj žiaci: zažili pocit z dobre vykonanej práce.

Ďakujeme oteckovi Anetky, že nám poskytol pekne ohobľované doštičky. Bez jeho pomoci by takéto krásne obrázky nevznikli a nepotešili ďalších oteckov. Dobro plodí dobro.