logo zs ziaci     logo ms male
 skd  jedalen
 kontakt  experimentalne overovanie

Ďakujeme za zapojenie sa do ZBERU PAPIERA

Milí žiaci, vážení rodičia, v týždni od 23.9.  do 27.9. prebiehal v škole zber papiera. Spoločne sme vyzbierali  3.250 kg papiera.  Radi by sme vám vyjadrili obrovské poďakovanie za vašu ochotu a nasadenie pri zbere starého papiera. Vďaka vášmu úsiliu sa nám podarilo vyzbierať krásnych 162,50 Eur. Polovicu použijeme  na organizáciu nášho spoločného Olympijského dňa rodín v máji a druhú polovicu na drobné odmeny pre zberateľov papiera. Táto akcia nám opäť pripomenula, aké dôležité je spájať sa pre dobrú vec a pripomínať  ochranu prírody aj takýmto spôsobom a aký veľký význam má aj malý príspevok, keď sa spoja naše sily. Ešte raz vám ďakujeme za vašu podporu a tešíme sa na ďalšie spoločné iniciatívy!