Vianočná akadémia 2018

Pomôcky pre žiakov na školský rok 2019/2020
Napísal Mgr. Eva Kuníková

Pomôcky pre prvákov

- perečník: dve zastrúhané ceruzy HB (mäkké- dvojky), gumu, pastelky, atramentové pero - najlepšie TORNÁDO, strúhadlo, zmizík (neskôr)

- vrecúško úbor: tepláky, mikinu, cvičky (tenisky – nie na šnurovanie, ak si nevedia viazať šnúrky), tričko s krátkym rukávom - podpísané a vo vrecúšku, ostáva v triede

- uterák- podpísaný

- prezuvky –na chodbe, (podpísané)

- 10 € do triedneho fondu na nákup rovnakých krabíc na pomôcky a pomôcok na výtvarnú výchovu

- balík papierových vreckoviek

- zošity najlepšie s pomocnými čiarami: č. 511, č. 513, č. 510, slovníček (po 1 ks)

Všetky zošity doma podpísať a priniesť do školy, aj všetky predpisové zošity. Budú ich mať uložené vo svojich šuplíkoch.

Pomôcky pre druhákov

Čítať celý článok...

OZNAM
Napísal Ing. Martina Gloviaková, ekonómky školy

Oznamujeme rodičom detí a žiakov, ktorým ÚPSVaR poskytuje pomoc v hmotnej núdzi alebo ich príjem je najviac vo výške životného minima, že môžu získať

1. pre deti MŠ vo veku 2-5 rokov  - dotáciu na stravu
  2. pre deti MŠ v poslednom ročníku (predškolákov) – dotáciu na školské potreby (dotácia na stravu je poskytovaná všetkým predškolákom)
  3. pre žiakov ZŠ - dotáciu na školské potreby (dotácia na stravu je poskytovaná všetkým žiakom ZŠ).

Je potrebné  požiadať ÚPSVaR, odd. hmotnej núdze a štátnych soc. dávok o prepočet príjmu za 1. polrok 2019.

Škole nahlásiť  kladné posúdenie ÚPSVaR najneskôr do 03.09.2019 !

feed-image Feed Entries