2% z vašej dane DILONGOVINY KATOLÍCKY DUCH ŠKOLY ZÁUJMOVÉ VYUČOVANIE A MIMOŠKOLSKÉ AKTIVITY

2% z vašej dane

Aj tento rok nám môžete darovať 2% z Vašej dane. Do konca apríla 2021.
Čítaj viac

DILONGOVINY

ČÍTAJ VIAC
Moderné vzdelávacie metódy v súlade s kresťanským učením.

KATOLÍCKY DUCH ŠKOLY

Nestačí žiakom odovzdávať vedomosti, citlivým a primeraným spôsobom chceme formovať ich osobnosť v súlade s učením Ježiša Krista.
Čítaj Viac

ZÁUJMOVÉ VYUČOVANIE A MIMOŠKOLSKÉ AKTIVITY

Každý z nás dostal veľa talentov a schopností. Úlohou učiteľa je v každom žiakovi ich objaviť, rozvíjať a podporovať.
Čítaj Viac

Veselý apríl v MŠ

Jarné kvietky už začali kvitnúť a tak sme si to nenechali ujsť. Nielenže sme ich pozorovali, ale sme si niečo aj zasadili. Pri poznávaní domácich zvierat nás prišli do škôlky pozrieť aj malé kuriatka a kačky. Počas apríla sme oslávili aj medzinárodný deň zeme a učili sme sa ako sa o našu planétu treba starať. Pri téme „Zvieratká z lesa“, sme zisťovali aký obrovský význam má pre nás les, čo všetko ukrýva a ako sa v ňom máme správať. Jednoducho pozrite sa sami, potešte sa s nami.

Marec v našej MŠ

Marec mesiac kníh sme začali dobrodružstvami s rozprávkami. S radosťou sme sa zapojili do recitačnej súťaže „Mám básničku na jazýčku“. V týždni s témou “Ľúbim svoju vlasť – Slovensko“ sme zisťovali aké máme hlavné mesto, rieky, hory, či tradície. Jarnými piesňami sme privítali jar aj vtáčiky a pozorovali sme zmeny v prírode, ktoré nám priniesla jar. Naši predškoláci si užili veľa zábavy na športových hrách s pánom učiteľom Jaroslavom Pallom. Cez katechézy a krížovú cestu v triedach sme sa pripravovali na prežívanie veľkonočných sviatkov. V závere nášho videa sa s nami môžete potešiť pri jarnej pesničke.

NÁSTUP detí do MŠ a TESTOVANIE rodičov od 8.marca

Vážení rodičia,

Na základe  Rozhodnutia zriaďovateľa školy podľa Rozhodnutia ministra školstva, vedy, výskumu a športu č. 2021/10079:2-A1810 a aktuálneho stavu okresu  Tvrdošín (II. stupeň varovania) je umožnené vyučovanie v materskej škole prednostne pre:

Karneval v MŠ

Len v jeden deň sa môže stať to, že sa stretnú Elsa, pirát, motýlik, Spiderman a mnohé ďalšie rozprávkové bytosti na jednom mieste. Je to deň, keď máme karneval. V našej škôlke sme si v jednotlivých triedach užili, v piatok 12. februára, krásny deň. Súťažili sme, kreslili, spievali, tancovali. Mravčekovia pomohli vyriešiť príčinu nehody mravčeka Manfreda a upratali mravenisko. Každý sa dočkal aj odmeny, či už v podobe diplomu, torty alebo koláčika. Škoda, že deň skončil, ale tešíme sa na ďalší karneval zas o rok.

Jedáleň

Napíšte nám