KATOLÍCKY DUCH ŠKOLY ZÁUJMOVÉ VYUČOVANIE A MIMOŠKOLSKÉ AKTIVITY 2% z vašej dane
Moderné vzdelávacie metódy v súlade s kresťanským učením.

KATOLÍCKY DUCH ŠKOLY

Nestačí žiakom odovzdávať vedomosti, citlivým a primeraným spôsobom chceme formovať ich osobnosť v súlade s učením Ježiša Krista.
Čítaj Viac

ZÁUJMOVÉ VYUČOVANIE A MIMOŠKOLSKÉ AKTIVITY

Každý z nás dostal veľa talentov a schopností. Úlohou učiteľa je v každom žiakovi ich objaviť, rozvíjať a podporovať.
Čítaj Viac

2% z vašej dane

Do konca augusta nám môžete darovať 2% z Vašej dane.
Čítaj viac

Nová školská web stránka

Vitajte na novej školskej web stránke. Stará školská stránka slúžila po dlhé roky pre potreby školy. Momentálne je už technicky a morálne zastaralá a preto ju nahradila nová. Aktuálna školská web stránka spĺňa aktuálne odporúčania konzorcia W3C, je postavená na najmodernejších dostupných technológiách a programovacích jazykoch HTML 5.x, PHP 7.x, MySQL databáze. S využitím spomínaných technológií nová školská stránka disponuje takzvaným responzívnym dizajnom, ktorý zabezpečuje automatické prispôsobenie sa web stránky veľkosti obrazovky na použitom zariadení. Najväčšie zmeny však nastali na pozadí stránky, čo by malo zabezpečovať jej rýchle načítavanie a dúfame, že aj bezproblémový chod.