Dilongova Trstená 2% z vašej dane DILONGOVINY KATOLÍCKY DUCH ŠKOLY ZÁUJMOVÉ VYUČOVANIE A MIMOŠKOLSKÉ AKTIVITY

Dilongova Trstená

Viac informácií

2% z vašej dane

Použijeme na rekonštrukciu šatní v telocvični. Vaše 2 % pre nás znamenajú podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí.
Čítaj viac
Moderné vzdelávacie metódy v súlade s kresťanským učením.

DILONGOVINY

ČÍTAJ VIAC

KATOLÍCKY DUCH ŠKOLY

Nestačí žiakom odovzdávať vedomosti, citlivým a primeraným spôsobom chceme formovať ich osobnosť v súlade s učením Ježiša Krista.
Čítaj Viac

ZÁUJMOVÉ VYUČOVANIE A MIMOŠKOLSKÉ AKTIVITY

Každý z nás dostal veľa talentov a schopností. Úlohou učiteľa je v každom žiakovi ich objaviť, rozvíjať a podporovať.
Čítaj Viac

Mesiac marec v materskej škole

Mesiac marec nám v materskej škole opäť priniesol veľa nových, krásnych aktivít. Spoznali sme tajomstvá kníh a knižníc, znaky jari, vyrábali farebné jarné kvety. V pôstnom období sme sa stíšili pri modlitbe krížovej cesty. Zapojili sme sa do „ponožkovej výzvy a v Deň počatého dieťaťa sme sa modlili za všetky budúce mamičky. Pripájame aj zopár fotiek zo školskej súťaže: Mám básničku na jazýčku. Potešte sa pri krásnom videu od našich najmenších.

Kúsky zimy v materskej škole

Počas zimných mesiacov sme v materskej škole zažili veľa zázračných a krásnych chvíľ. Všetky tieto spomienky sú na fotkách vo videu, ktoré pripravila naša pani učiteľka Erika a nafotili pani učiteľky. Učili sme sa správne obliekať, hrali divadielka, športovali sme na snehu, spoznali zaujímavý vesmír, predmety a ich vlastnosti, písmenká, čísla a ešte veľa nového.

Základy lyžiarskej prípravy v materskej škole Rudolfa Dilonga

Od 17.  do 24. januára sa predškoláci z našej materskej školy zúčastnili základov lyžovania vo Vitanovej, ktoré boli spojené s hrami na snehu. Deti z triedy Ovečiek a Sovičiek zvládli prvé krôčiky na lyžiach výborne. Nikto sa snehu nebál, deti prekonávali prekážky, učili sa chodiť na lyžiach a zvládli aj zjazd z kopca.

phoca thumb m 001

Vianočné potešenie

Posielame milý pozdrav od našich najmenších detí z materskej školy. Pani učiteľky s láskou a trpezlivosťou nacvičili vianočné pásmo: Ako sa anjelici na narodenie Ježiška pripravovali. Prajeme Vám požehnané dni v kruhu rodiny naplnené detskou radosťou z narodenia Ježiša.

phoca thumb m 001