POSTUP na KRAJ v GEOGRAFICKEJ aj BIOLOGICKEJ olympiáde - MLADÍ PRÍRODOVEDCI A CESTOVATELIA BODUJÚ

Ani táto komplikovaná situácia, ktorá nám nedovoľuje sedieť v školských laviciach, neodobrala žiakom chuť zapojiť sa do vedomostných olympiád. V priebehu februára si „zmerali sily״ cestovatelia – geografi a vedátori - biológovia. Okresné kolá olympiád prebehli samozrejme v online priestore.

2021 geo olym

OK geografickej olympiády kat. E sa Matúš Kostelanský (9A) umiestnil na 1. mieste, v kat. F Jakub Pallo (7A) obsadil krásne 2. miesto. Obaja nás budú reprezentovať v krajskom kole. Za reprezentáciu ďakujeme nováčikom – piatakom – Oliverkovi Olexovi (2. miesto) a Šimonkovi Šikyňovi.

OK biologickej olympiády kat. C úspešne školu reprezentovala  Ada Gáliková (8A) a Dominika Horňáková (9A). Adka Gáliková v silnej konkurencii ôsmakov a deviatakov celého okresu obsadila vynikajúce 2. miesto a postupuje do krajského kola.

Adke, Matúšovi a Jakubovi gratulujeme a prajeme veľa úspechov v krajských kolách.